sex gadżety, opisy produktów, erotyczne produkty, blog erotyczny, erotyczne gadżety,

Podgrzewane wibratory już w sklepach w Polsce !

Twardy, jędrny i cieplutki – wiesz co to?

 

Jakie skojarzenie nasuwa się wam na myśl o czymś ciepłym, twardym i milutkim? Wsuwającym się w kobietę i gwarantującym jej rozkoszne chwile? Nie, to nie jest to o czym myślicie;) Ale jesteście blisko.

 

Światowy HIT w dziedzinie

Gadżetów Erotycznych !

PODGRZEWANY WIBRATOR – JUŻ W SPRZEDAŻY

 

Zawsze gorący, zawsze gotowy !

 

W zalewie akcesoriów erotycznych na rynku pojawiają się czasem nowe rozwiązania, które zaskakują swoją oczywistością i urzekają funkcjonalnością. Jednym z nich są bez wątpienia wibratory tak zwane ciepłe. Posiadają one mianowicie możliwość ogrzewania się.

 

Wiele kobiet zwracało bowiem uwagę, że podczas penetracji, szczególnie pierwszych jej chwil, wibrator ma temperaturę pokojową, która zazwyczaj jest o dobrych kilkanaście stopni niższa niż temperatura waginy. Powoduje to pewien dyskomfort – na szczęście krótkotrwały, bowiem wibrator szybko ogrzewa się do temperatury kobiecego ciała. Szczególnie w modelach silikonowych ta niedogodność nie stanowi wielkiego problemu, w przypadku tworzywa ABS, czyli plastiku, proces może trwać chwilę dłużej. Ale nadal wibrator nie przeskoczy praw fizyki i nie stanie się cieplejszy niż wnętrze pochwy i nie będzie odczuwany naturalnie. Tak jak penis.

 

Każda kobieta, która kiedykolwiek uprawiała seks z mężczyzną, przyzna bowiem, że członek jest nie do podrobienia. Chociaż posiada swoje wady, jak brak możliwości pracy przez 2 godziny bez przerwy albo jedynie jeden program tył-przód zamiast tuzina jak wibratory to jednak w czasie penetracji jest jedyny w swoim rodzaju. Jędrny i sprężysty, odczuwany jako twardy jak stal, a przecież jednocześnie tak mięciutki i delikatny w ustach czy dłoni. Cieplutki, krwią pulsującą w nabrzmiałych żyłkach, aksamitnie gładki a przecież potrafi być tak stanowczy i nieustępliwy… Właśnie takich cech szukają kobiety również w wibratorach. Zastosowanie pokrycia silikonowego pozwoliło spełnić część z nich – nowoczesne wibratory są już bowiem jędrne i delikatne z zewnątrz, jednak twarde dzięki wewnętrznego trzonowi i bardzo wyraźnie odczuwalne.

Svakom Leslie – Gorący wibrator do 38st. Celcjusza

Dopiero niedawno poczyniono kolejny krok – zaczęto eksperymentować z temperaturą. Wcześniej takie próby można było wykonywać głównie na szklanych dildo, prostych do ogrzania np. pod gorącą wodą, ale nie utrzymywały one temperatury dostatecznie długo, ciężko też było ją dokładnie kalibrować. Nie wiemy kto pierwszy wpadł na pomysł zastosowania ogrzewania w wibratorach, ale należą mu się słowa uznania. Gorące rzecz jasna.

Obecnie metodę tą stosuje z powodzeniem kilku znanych producentów, bazując na tym samym założeniu – by było tak naturalnie jak się tylko da i jeszcze lepiej.

Svakom Lester – Podgrzewany do 38 st. Celcjusza, Wibrator XXI wieku

Wibratory ciepłe mają opcję podgrzewania do zaprogramowanej fabrycznie temperatury, bez – przynajmniej na razie – możliwości jej skalowania. Ciepło odczuwalne jest bardzo szybko, oczekiwanie na nagrzanie nie wiąże się więc z żadnym dyskomfortem. Jest ono zbliżone do temperatury członka – oczywiście takiego w erekcji, pełnego werwy i życia, a nie wyziębionego spacerem na mrozie 😉 Bazuje więc w okolicach 40 stopni Celsjusza. Jest to troszeczkę więcej niż naturalna ciepłota pochwy. Stąd też właśnie kobieta przy penetracji wyraźnie czuje, że jej partner jest „gorący”, „rozpalony pożądaniem”, „płonący z miłości”. Wszystkie te zwroty nie bez powodu są związane z temperaturą. Analogicznie działać będzie wibrator – połączenie jędrności i gładkości silikonu, twardości i sprężystości wewnętrznej konstrukcji oraz opcji ogrzewania pozwala na osiągniecie maksymalnie realistycznych wrażeń.

 

Jak się rzekło na rynku wysokiej jakości akcesoriów erotycznych tego typu wibratory oferuje kilku producentów. Największym uznaniem cieszy się jak na razie marka Svakom. Stosunkowo nowa, pochodząca z USA, ale już mająca na swoim koncie nagrody branżowe. Flagowym modelem z segmentu wibratorów ogrzewanych będzie więc Svakom LESLIE – bazujący na klasycznym i sprawdzonym przez pokolenia kobiet kształcie, wyposażonym jednocześnie w nowoczesną technologię i programy których funkcjonalność konsultowano z seksuologami i z kobietami.

To doskonała propozycja nie tylko na zimowe wieczory ale dla wszystkich pań, które szukają doznań naturalnych, pełnych ciepła, uczucia, rozkoszy. A dodatkowo otrzymujemy w pakiecie bogate możliwości sterowania, przeróżne programy pracy, jej długi czas no i po wszystkim wibrator nie odwraca się na drugi bok ściągając kołdrę tylko grzecznie wędruje do szafki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *