sex gadżety, opisy produktów, erotyczne produkty, blog erotyczny, erotyczne gadżety,

Seks po ciąży? Mamy tanie i bezoperacyjne sposoby, abyś była ciaśniejsza…

Jest ciasno – jest przyjemnie

Jest najzupełniej naturalne, że upływ czasu wpływa na ciasnotę pochwy. Takie zmiany fizjologiczne dotykają przecież większość miejsc na ciele, niezależnie od płci – wiotczenie, utrata jędrności, mniejsza elastyczność są zwykłą koleją rzeczy. Co nie znaczy, że pożądaną i wymagającą zaakceptowania. Zresztą nie jest to jedyny czynnik wpływający na większą luźność waginy – bardzo wyraźny ślad w tym względzie zostawia po sobie poród a i panie o dużej aktywności seksualnej nie są w stanie jednocześnie zachować dziewiczej ciasnoty.

Czy warto się tym przejmować? Można przejść do porządku dziennego i nie zmieniać nic. Ale warto zastanowić się co tracimy z takim podejściem. Przecież ciasnota pochwy przekłada się na intensywność kobiecych doznań podczas penetracji. Gdy wagina jest węższa ocieranie się członka o ścianki powoduje większą przyjemność a on sam jest odczuwany jako mocniej i głębiej wypełniający. Patrząc z kolei męskim okiem wrażenia są jeszcze bardziej wyraźne – uścisk na członku jędrnej i ciasnej pochwy będzie dużo bardziej przyjemny i stymulujący.

Dlatego też według nas warto zadbać o kondycję również tego miejsca. Polecić można tu dwa rozwiązania – kulki waginalne tzw. kegla oraz kremy ścieśniające.

Zaletą tych drugich jest błyskawiczność działania i dużo prostsze używanie. Aplikacja bowiem jest banalna i oczywista – krem czy żel nanosimy na ścianki pochwy od wewnątrz. Aktywne składniki ściągają tkankę ścianek, dając wrażenie ciaśniejszej waginy oraz dodają elastyczności i jędrności, skutkując większą przyjemnością obojga partnerów.

Taki efekt utrzymuje się od kilkunastu minut do pół godziny, co wystarcza na odbycie stosunku ale nie wpływa trwale na pochwę – co mogą z kolei sprawić kulki gejszy. Z oferty sklepu wybraliśmy trzy produkty, którym warto bliżej się przyjrzeć i przetestować.

System JO Women Vaginal Tightening Cream to bardzo poręczne opakowanie, szybkie działanie i formuła bazująca na naturalnych składnikach. By zaś efekt używania był jeszcze przyjemniejszy krem posiada również właściwości nawilżające i dodające świeżości. Z kolei Shunga Vaginal Tightening Gel to żel z kompozycją naturalnych, organicznych składników. Firma słynna jest z przywiązania do jakości swoich produktów i podejścia eko, co też jest przecież nie bez znaczenia dla użytkowniczek. Zwiększenie ciasnoty nie jest jedynym efektem użycia żelu – można też oczekiwać działania antybakteryjnego oraz odświeżającego. Popularnością cieszy się także Lovely Lovers TightUP Gel. Wytworzony na bazie wody, z wygodnym dozownikiem bo używa się go jako żelu nawilżającego z efektem ścieśniającym. Tym samym daje jednocześnie przyjemność płynącą z lepszego poślizgu i płynniejszej penetracji jak i węższej pochwy. Tu też możemy oczekiwać dodatkowego działania, podobnego zresztą do poprzednich produktów – czyli przeciwzapalnego i antybakteryjnego.

Mocniejsze i bardziej młodzieńcze wrażenia z takimi pomocnikami macie w zasięgu ręki.

Skorzystaj ze sklepu PokojRozkoszy.pl i użyj kodu rabatowego dla czytelników tego bloga o treści: BLOG55

Pomniejszy on kwotę za zamówienie o 5%

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *