sex gadżety, opisy produktów, erotyczne produkty, blog erotyczny, erotyczne gadżety,

Skuteczne środki na potencję u mężczyzn

Długi wzwód, długi seks? Likwidacja problemów z erekcją.

 

Nieudany seks partnerski… Jak możemy pomóc ?

Mało który mężczyzna przyzna się głośno do problemów ze wzwodem, a jednocześnie z badań seksuologów oraz ankiet wśród kobiet wynika, że jest to nader powszechna przypadłość. Skąd biorą się kłopoty z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji? Przyczyn jest sporo a niektóre z nich mogą być zwalczone tylko przy konsultacji z lekarzem – jak na przykład u cukrzyków. Ale pomijając te wymagające interwencji medycznej są dwa główne typu problemu, które mogą zostać zmniejszone lub wręcz zniwelowane poprzez stosowanie odpowiednich preparatów dostępnych w sklepach erotycznych. Mianowicie jest to:

  • wzwód nie utrzymujący się na tyle długo by odbyć stosunek satysfakcjonujący oboje partnerów
  • oraz wzwód zbyt miękki by penetracja była możliwa

Co jest przyczyną tych zaburzeń? Zazwyczaj składowa wielu zachować, które niestety wymusza na nas obecne tempo życia. Kłopoty z ciśnieniem, ciągłe życie w stresie czy to domowym czy w pracy, nieustanna presja różnorakich ocen i wartościowania, również związana albo z pracą albo środowiskiem a do tego chroniczne niewyspanie i praca zbyt długo. Koktajl, który uderza w seksualność kobiet i mężczyzn… Jakie rozwiązania proponujemy?

Kapsułki do regularnego stosowania – długoterminowy efekt ErectMan 60 tabletek

Tabletki – suplementy diety do stosowania regularnego. Pomagają uporać się z problemem w dłuższym czasie ale jednocześnie bardziej kompleksowo. Suplementy diety dostarczają organizmowi składników stymulujących, pobudzają do produkcji testosteronu a także sprawiają, że bodźce erotyczne szybciej na mężczyznę działają. Kompozycje mikroelementów, witamin, wyciągów z roślin leczniczych – niektórych stosowanych nawet setki lat w medycynie Wschodu – pozwalają na przywrócenie organizmu do naturalnego, pełnego męskości i pożądania stanu. Gdy są regularnie – czyli zazwyczaj jedna tabletka dziennie – stosowane skupiają się na długofalowych skutkach dla życia seksualnego niż numerku na jeden wieczór.

Dobre recenzje użytkowników ma np. środek ERECTMAN, przy czym prócz regularnego stosowania można zażyć doraźnie w większej dawce (podanej w ulotce) by wzmocnić skuteczność.

 

Tabletki zażywane przed seksem…

Te z kolei należy przyjąć zazwyczaj 30-60 min (wg opisu na ulotce) przed przewidywanym stosunkiem. Ich cena jest odpowiednio wyższa, bowiem za jedną tabletkę zapłacimy zazwyczaj 20-49pln. No ale coś za coś… Tu w formule używane są prócz mikroelementów substancje podnoszące testosteron, pobudzające retencję azotu (uwolnienie tlenku azotu jest konieczne do uzyskania erekcji), stymulujące układ nerwowy i ukrwienie penisa. Taka kompozycja sprawia, że dużo prościej jest uzyskać erekcję i utrzymać ją na satysfakcjonującym poziomie. W dodatku pozytywny wpływ składników tego typu tabletek utrzymuje się od kilkunastu do 24 godzin. Można więc mieć z niej pożytek zarówno po wieczornej kolacji przy świecach jak i przed śniadaniem w łóżku, nie ma tu reguły że jedna tabletka wystarcza tylko na jeden stosunek. Z naszej strony możemy polecić kapsułki EROTABS , które uzyskują dobre opinie od naszych klientów.

 

EroTabs – tabletka doraźna do błyskawicznego wzwodu penisa – 29 zł

Żele, spraye wydłużające czas i siłę wzwodu. Tych z kolei można używać zarówno solo jak i łącząc z przyjmowaniem regularnych suplementów. Najważniejszą ich cechą jest szybkie działanie, dobry efekt no i przystępna cena. Żele na potencję działają zazwyczaj dwutorowo. Najpierw zwiększają szybkość i intensywność odbioru bodźców erotycznych – czyli dają przez to łatwiejsze osiągniecie erekcji. Druga ich zaleta to poprawa ukrwienia penisa – by wzwód był mocniejszy i dłuższy, przedłużenie czasu erekcji oraz możliwości seksualnych – np. przez wyciąg z kofeiny albo guarany, zazwyczaj również wspomagają regenerację po samym stosunku, by w ten sposób zwiększyć szanse i szybkość osiągnięcia kolejnego wzwodu. Nasi kliencie chwalą sobie np. Potency Gel  czy też PROSEED GEL, którego skład harmonizuje z tabletkami PROSEED by nawzajem maksymalizować swoje zalety.

 

Spray do penisa, działanie błyskawiczne, wzwód natychmiastowy – Potency spray 50ml

 

 

Problem z erekcją da się usunąć. Trzeba tylko poszukać właściwego ku temu środka. Skorzystajcie z naszych wskazówek dla swojej i partnerki przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *