sex gadżety, opisy produktów, erotyczne produkty, blog erotyczny, erotyczne gadżety,

Co nowego w gadżetach erotycznych? Aktualne trendy

Rozwój gadżetów erotycznych to nieunikniony proces. Dzisiaj odwiedzając sex-shop, możemy zakupić rozmaite sprzęty, które nadają się do wykorzystania w sypialni. Trzeba przyznać, że bardzo wiele osób sięga po nowinki, dzięki czemu interesują nas tylko i wyłącznie najnowsze akcesoria erotyczne.

 

Dzisiaj nikt się nie wstydzi takiego postępowania, ponieważ seks nie jest już tematem tabu i nie wzbudza w ludziach kontrowersji, lecz zainteresowanie.

Jeśli rozmawiamy o erotyce to warto wspomnieć bodystocking. Jest to siatka zakładana na całe ciało posiadająca długi lub krótki rękaw z dziurką znajdująca się na środku takiego ubrania. Jest to bardzo oryginalne i niebanalne rozwiązanie, zwiększające podniecenie, co w tym przypadku, należy uznać za zaletę.

Ubrania erotyczne mogą być potraktowane jako oryginalny gadżet, dlatego warto sprawdzić taki element podniecającego ubrania, we własnej sypialni. Jeśli chcemy zwiększyć doznania płynące z seksu, to powinniśmy postawić na nowoczesne wibratory, które posiadają długość nawet do 20 cm. Najlepiej dobierać takie urządzenia, które wyglądem i kształtem przypominają męski członek.

Realny jak prawdziwy

Klasyczny gładki

Większość tego typu urządzeń posiada obowiązkowe wibracje, co jeszcze bardziej wzmaga uczucie podniecenia. Na wielu produktach tego typu znajdują się także wypustki, które podrażniają łechtaczkę i inne intymne miejsca.

Niektóre panie stosują popularne w coraz większych kręgach kuleczki gejszy, które znajdują się na elastycznym sznureczku. Takie akcesoria przydają się paniom, które nie tak dawno przechodziły ciąże, ponieważ można w ten sposób regularne i intensywnie ćwiczyć mięśnie Kegla.

 

Obowiązkowym akcesorium wykorzystywanym w sypialni są kajdanki. Najlepiej postawić na materiał delikatny. Kajdanki, które pokryte są aksamitnym futerkiem, sprawdzają się idealnie. Bardzo dużo kobiet wykorzystuje w sypialni żele nawilżające. Żele tego typu są w stanie zrelaksować ciało oraz nawilżyć najważniejsze miejsca intymne, dzięki czemu stosunek jest o wiele przyjemniejszy. Więcej erotycznych zabawek znajdziemy w internecie, warto więc poszukać i zapoznać się z innymi nowościami.

Tym bardziej, że obecnie powstają urządzenia, które są lub mogą być sterowane przez telefon lub nawet komputer z sypialni oddalonej o tysiące kilometrów. Są i takie które mają wbudowane kamery np. model Svakom SIIME EYE (można więcej przeczytać tutaj).

Najnowszy model svakom siime eye.

Artykuł powstał dzięki współpracy ze sklepem online YourStyle.pl – dziękujemy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *